Zkušebna

schůzka

Pravidelný 2-hodinový formát 

Zkušebna je určená na vzájemné zkoumání, experimentování, hledání nových způsobů či získání zpětné vazby v oblasti facilitace.

 

Každých 6 týdnů pro vás připravujeme specifické téma, ke kterému  řekneme krátký úvod a zarámujeme  základní myšlenky, které se k němu pojí.

Další část bude věnována dle potřeb konkrétní skupiny nácviku facilitace či části procesu, zkoumání přinesené případové studie, či reálná facilitace skupinového procesu, když se objeví. 

Ve zkušebně facilitujeme ve dvojicích a střídáme se.

Máte otázky či náměty na témata? Ozvěte se!

Co nás čeká

 • Souhra nebo souboj... spolupráce facilitátorů
  Fri, Feb 05
  Online
  Feb 05, 9:00 AM – 11:00 AM
  Online
  Jak facilitovat ve dvojici? Ideálem je plynout v souhře a sdílet zodpovědnost za vedení procesu. A v realitě to může být přetahování se o pozornost a řešení vlastních konfliktů na úkor skupiny.
  Sdílet
 • Ticho, aneb když skupina mlčí
  Fri, Mar 26
  Online
  Mar 26, 9:00 AM – 11:00 AM
  Online
  Taky se vám to určitě stalo... hodně energie při určitém tématu a když se mu dá prostor, všichni mlčí. Budeme zkoumat, o čem to je a co s tím...
  Sdílet
 • Útok na facilitátora
  Fri, May 14
  Online
  May 14, 9:00 AM – 11:00 AM
  Online
  Někdy to k tomu směřuje docela dlouho a jsme na to v zásadě "připraveni", někdy se to odehraje hodně rychle a zaskočí nás to, zmrzneme, vypěníme* (*dosaďte si svoji reakci)... jak ale v dané situaci reagovat a co dělat? Jaké jsou vlastně možnosti?
  Sdílet
Chcete dostávat novinky?

Víta Nejedlého 15, Praha 3

+420 724 962 883

zkusebna@popoli.cz

©2020 by PO POLI. Proudly created with Wix.com