top of page

čt 29. 6.

|

Centrum Po Poli

Co se děje ve skupině – úvod do procesové facilitace 2023

Jedno-denní úvod do skupinové práce, usnadňování komunikace a řešení složitých situací

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Co se děje ve skupině – úvod do procesové facilitace 2023
Co se děje ve skupině – úvod do procesové facilitace 2023

čas & místo

29. 6. 2023 9:00 – 15:00

Centrum Po Poli, V. Nejedlého 15, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko

Guests

O události

Možná se čas od času dostáváš do situací, kdy ti během diskuse začíná být nepříjemně a úplně nevíš, co se to tam děje... Kdy atmosféra začíná houstnout, kdy bys rád/a pomohl/a, ale váháš, jestli se do toho pouštět a jak? Možná znáš i to, když celá skupina mlčí, a přitom všemi cloumají emoce. A nebo naopak, všichni mluví, ale diskuse se cyklí stále dokola a zdá se, že není cesty ven? Možná jsi zažil/a situace, kdy se v zasedačce všichni tváří, že se nic neděje a pak se intenzivně věci řeší v kuchyňce či mimo skupinu?

Je tvým úkolem vést týmy, usnadňovat diskusi či pomáhat skupině efektivněji pracovat a hledáš nové cesty, jak to dělat? Nebo jsi častěji součástí skupiny, nemáš zodpovědnost za vedení diskuse, ale cítíš, že by ti pomohlo rozumět více tomu, co se ve skupině děje? Nebo jen hledáš trochu inspirace a nového pohledu pro sebe a svůj život?

Zveme tě na 1-denní ochutnávku procesově orientované facilitace. V rámci 1 dne ti představíme některé z hlavních principů procesové práce (vnitřní práce, princip hluboké demokracie, role v práci se skupinou, a další) s důrazem na aplikaci při práci se skupinou.

V rámci tohoto dne se budou střídat bloky teorie s menšími i většími cvičeními, která ti umožní zažít vše prakticky na sobě, ale i v kontaktu s ostatními lidmi ve skupině.

Čas konání: 9:00-15:00

Termín: 29. 6. 2023

Cena: 2 500 Kč

Poznámka: 

Tento seminář je možné navštívit samostatně a zároveň slouží jako úvod do tématu, na který navazuje roční výcviku v práci se skupinami v rozsahu 116 hodin (více viz náš web záložka Výcvik). Výcvik startuje v únoru 2023 a další v předpokládaném termínu leden 2024. 

Pro více informací kontaktuj prosím Andreu (andrea.hasova@popoli.cz), nebo se můžeš zeptat přímo po skončení semináře.

Share This Event

bottom of page