top of page

pá 18. 6.

|

online seminář

Neutrální nebo fluidní facilitátor?

Je facilitátor někdo, kdo je za všech okolností nestranný, nad věcí a nezaujatý? Nebo je absolutní nestrannost pouhým snem, naivním předpokladem o nás samých, jak píše Arnold Mindell, zakladatel procesové práce?

Registrace pro tuto akci je už ukončena.
Zobrazit další události
Neutrální nebo fluidní facilitátor?
Neutrální nebo fluidní facilitátor?

čas & místo

18. 6. 2021 9:00 – 11:00 SELČ

online seminář

Guests

O události

Srdečně Vás zveme na další Zkušebnu, tentokrát na téma neutrality a fluidity. Je facilitátor někdo, kdo je za všech okolností nestranný, nad věcí a nezaujatý? Nebo je absolutní nestrannost pouhým snem, naivním předpokladem o nás samých, jak píše Arnold Mindell, zakladatel procesové práce? Co potřebujeme k tomu, abychom se mohli pohybovat se skupinou do různých vod a zaujímat názory či pozice, které jsou často velmi jasně vyhraněné? Co prožívá facilitátor a jak to může přinést do skupiny? A co to potom dělá se skupinou?

Během dvouhodinového formátu se budeme věnovat těmto otázkám – na začátku s trochou teorie a pak prakticky v rámci Zkušebny – je možné trénovat ve středu skupiny naživo nebo přinést svůj případ z vlastní facilitační praxe. Formát je koncipován pro malou skupinu (max. 10 osob).

Těšíme se na Vás! Andrea & Anna

Vstupenky

  • Místo na semináři

    600,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Share This Event

bottom of page