top of page

út 03. 1.

|

Praha 3

Procesová práce v mužské skupině

Zveme Vás na půlroční cestu, během níž budete mít příležitost zkoumat svoji vnitřní i společnou krajinu. Vyzkoušíte si přístup a nástroje Procesové práce, které Vám mohou být užitečné v osobním rozvoji, Vašich vztazích či organizacích a skupinách, v nichž působíte.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Procesová práce v mužské skupině
Procesová práce v mužské skupině

čas & místo

03. 1. 2023 17:00 – 20:00

Praha 3, V. Nejedlého, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko

Guests

O události

Uzavřená skupina pro 12 mužů se dvěmi facilitátory, 9 setkání po třech hodinách. Program je nabízen jako celek, viz detailní leták.

Budeme spolu naslouchat a sdílet, nořit se do vlastních i společných procesů, pracovat s inteligencí těla, zkoumat naše sny a změněné stavy vědomí, budeme stopovat, co se vynoří uvnitř nás i okolo nás.

Chceme vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém bude možné zkoumat svá individuální témata/Snění a společně s ostatními budeme hledat jejich kolektivní rozměr. Chceme podpořit i učení facilitace našich procesů “zevnitř ven”, tzn. učit se více si všímat spojení našeho vnitřního světa a vnitřního uvědomění s naší existencí ve světě, přírodou, skupinama, ve kterých žijeme. Budeme praktikovat vnitřní práci, která nám umožní sledovat a facilitovat naše vnitřní uvědomění a zkoumat to v rámci naší existence ve světě. A proto potřebujeme skupinu - tebe. Práce na každém jednom z nás je i prací pro svět.

Seznam všech termínů, vždy 17:00 - 20:00:

3. 1.

31. 1. 

28. 2.

21. 3. 

11. 4. 

2. 5.

23. 5. 

13. 6.

27. 6. 

Pro více informací pište na: Jakub.Ryvola@gmail.com

Detailní leták akce ke stažení.

Share This Event

bottom of page