top of page

út 11. 4.

|

Praha 3

Procesová práce v mužské skupině

Zveme Vás na půlroční cestu, během níž budete mít příležitost zkoumat svoji vnitřní i společnou krajinu. Vyzkoušíte si přístup a nástroje Procesové práce, které Vám mohou být užitečné v osobním rozvoji, Vašich vztazích či organizacích a skupinách, v nichž působíte.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Procesová práce v mužské skupině
Procesová práce v mužské skupině

čas & místo

11. 4. 2023 17:00 – 20:00

Praha 3, V. Nejedlého, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko

O události

Uzavřená skupina pro 12 mužů se dvěmi facilitátory. 

Budeme spolu naslouchat a sdílet, nořit se do vlastních i společných procesů, pracovat s inteligencí těla, zkoumat naše sny a změněné stavy vědomí, budeme stopovat, co se vynoří uvnitř nás i okolo nás.

Chceme vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém bude možné zkoumat svá individuální témata/Snění a společně s ostatními budeme hledat jejich kolektivní rozměr. Chceme podpořit i učení facilitace našich procesů “zevnitř ven”, tzn. učit se více si všímat spojení našeho vnitřního světa a vnitřního uvědomění s naší existencí ve světě, přírodou, skupinama, ve kterých žijeme. Budeme praktikovat vnitřní práci, která nám umožní sledovat a facilitovat naše vnitřní uvědomění a zkoumat to v rámci naší existence ve světě. A proto potřebujeme skupinu - tebe. Práce na každém jednom z nás je i prací pro svět.

Share This Event

bottom of page