top of page

pá 21. 10.

|

Centrum Po Poli

VE VÍRU FACILITACE - otevřená supervizní skupina

Skupinová supervize pro facilitátorky a facilitátory z různých facilitačních směrů a s různými zkušenostmi (tj. nejen pro absolventy našich výcviků)

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
VE VÍRU FACILITACE - otevřená supervizní skupina
VE VÍRU FACILITACE - otevřená supervizní skupina

čas & místo

21. 10. 2022 9:00 – 14:00 SELČ

Centrum Po Poli, V. Nejedlého 15, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko

Guests

O události

Ve víru facilitace často zapomeneme vnímat co se děje ve skupině, ztratíme svoji orientaci, ztratíme sebe a plujeme s tím co děje, zoufale se snažíme něčeho chytnout a nadechnout se. Nebo se dostáváme do obtížných situací, kde váháme zda a jak intervenovat a najednou stojíme mimo dění a jak ve špatném filmu pouze pozorujeme, co se to odehrává. Někdy zamrzneme, někdy se ztratíme ve svých myšlenkách, emocích.

Zkrátka facilitace přináší řadu momentů, které nás, facilitátory a facilitátorky, vyzývají. Velmi často se začínáme kritizovat, hodnotit svoje intervence, či hodnotit skupinu a projevy jednotlivých účastníků. A právě tyto momenty jsou klíčové pro posun celé facilitace. Jsou bodem potenciálního růstu jak skupiny tak samotného facilitátora či facilitátorky. Přestat se hodnotit a začít vnímat i tyto reakce jako součást procesu skupiny.  Nemůžeme se připravit na to, co se bude dít ve skupině, ale můžeme rozvíjet naše dovednosti na to reagovat a vítat neznámé. Přidejte se do naší supervizní skupiny, kde budeme zkoumat právě tyto body růstu.

Přineste svoje zkušenosti z terénu, kde jste se zasekli, či se opakovaně zasekáváte a můžeme společně zkoumat, o čem to je a jak s tím naložit dál. Nebo se možná potřebujete připravit na facilitaci setkání a pomohlo by Vám lépe zmapovat různé pohledy, role či limity.

V bezpečném formátu malé skupiny je možné rozvíjet svoje facilitační (meta)dovednosti a učit se z vlastní práce i práce ostatních. Termíny budeme nabízet pravidelně, je možné se účastnit také pravidelně, nebo jen občas, nejedná se o fixně uzavřenou skupinu.

Organizační poznámky:

1) Počítáme se zajištěním drobného občerstvení a taktéž obědu formou sendvičů na místě.

2) Pokud si přejete platit formou faktury, či máte jiný specifický požadavek, rádi se na to s vámi podíváme, stačí napsat na  andrea.hasova@popoli.cz.

3) Absolventi výcviků facilitace organizovaných Po Poli mají zvýhodněnou cenu.

Vstupenky

  • Vstupenka

    2 400,00 Kč
    +60,00 Kč servisní poplatek
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Share This Event

bottom of page