top of page

čt 25. 5.

|

Praha 3

Ve víru facilitace - supervizní setkání

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Ve víru facilitace - supervizní setkání
Ve víru facilitace - supervizní setkání

čas & místo

25. 5. 2023 9:00 – 14:00 SELČ

Praha 3, V. Nejedlého 509/15, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko

Guests

O události

Ve víru facilitace často zapomeneme vnímat co se děje ve skupině, ztratíme svoji orientaci, ztratíme sebe a plujeme s tím co děje, zoufale se snažíme něčeho chytnout a nadechnout se. Nebo se dostáváme do obtížných situací, kde váháme zda a jak intervenovat a najednou stojíme mimo dění a jak ve špatném filmu pouze pozorujeme, co se to odehrává. Někdy zamrzneme, někdy se ztratíme ve svých myšlenkách, emocích.

Zkrátka facilitace přináší řadu momentů, které nás, facilitátory a facilitátorky, vyzývají. Velmi často se začínáme kritizovat, hodnotit svoje intervence, či hodnotit skupinu a projevy jednotlivých účastníků. A právě tyto momenty jsou klíčové pro posun celé facilitace. Jsou bodem potenciálního růstu jak skupiny tak samotného facilitátora či facilitátorky. Přestat se hodnotit a začít vnímat i tyto reakce jako součást procesu skupiny.  Nemůžeme se připravit na to, co se bude dít ve skupině, ale můžeme rozvíjet naše dovednosti na to reagovat a vítat neznámé. Přidejte se do naší supervizní skupiny, kde budeme zkoumat právě tyto body růstu.

Přineste svoje zkušenosti z terénu, kde jste se zasekli, či se opakovaně zasekáváte a můžeme společně zkoumat, o čem to je a jak s tím naložit dál. Nebo se možná potřebujete připravit na facilitaci setkání a pomohlo by Vám lépe zmapovat různé pohledy, role či limity.

V bezpečném formátu uzavřené skupiny je možné rozvíjet svoje facilitační (meta)dovednosti a učit se z vlastní práce i práce ostatních.

Organizační poznámky:

  • Cena za supervizi je 2900,-/os. pro veřejnost; 2400,-/os. pro absolventy našich výcviků
  • Počítáme se zajištěním obědu formou sendvičů na místě.
  • Termín pro uzavření přihlášek je 15.5. 2023.
  • Z důvodu minimalizace poplatků za platební brány, preferujeme platbu převodem na náš účet, formou QR kódu. Ten najdete na obrázku této akce. Prosím ujistěte se, že je u platby uveden název a datum akce a Vaše jméno pro snazší dohledání. Po zaplacení je Vaše místo závazně rezervováno.
  • Pokud si přejete platit formou faktury, či máte jiný specifický požadavek, rádi se na to s vámi podíváme, stačí napsat na  andrea.hasova@popoli.cz.

Share This Event

bottom of page